Probuďte svou krásu!

Date:

Jarní probuzení vaší pleti nemusí být zrovna příjemné. S přibývajícím světlem najednou zjišťujete škody napáchané dlouhou zimou a přemýšlíte, jak se zbavit různých skvrnek, mimických vrásek, které se rok od roku jaksi prohlubují a přesušené pleti.

V tuto dobu nastává nejlepší čas na objednání do kliniky estetické korektivní dermatologie MYCLINIC prague.  Proč právě sem? Protože na plastickou chirurgii se necítíte a přitom víte, že zde znají řešení na vaše trampoty s pletí a jsou zde opravdoví profesionálové. V práci vám neustále šéf připomíná známou formulku : důležitý je poměr cena versus výkon, takže první, co jste si zjistila je, zda za svoje peníze dostanete odpovídající ošetření. Tady to platí beze zbytku. Zdejší  specialisté jsou všichni proškoleni holandskou dermatoložkou Helgou van den Elsen, která patří mezi špičky ve svém oboru. Navíc pořádají tzv. Happy hour, kdy můžete dosáhnout velmi příjemných slev. Populární jsou též BTOX párty pro milovníky ošetření IPL, což je vlastně světelná terapie. Absolutní novinkou určenou pro ošetření rtů je nový Juvéderm® ULTRA SMILE. Jedná se  o první jemný výplňový materiál pro rty obsahující lidokain, lokální anestetikum, díky kterému bude ošetření i čas poté mnohem komfortnější, takže Vy můžete v klidu relaxovat a užívat si svého nového vzhledu.
Zkuste si tedy vybrat to, co vám vyhovuje nebo se prostě objednejte na konzultaci, kde vám poradí tak, abyste splnila šéfovu formulku a přitom vykročila do jara svěží a krásná.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Vyzkoušejte blahodárné účinky přírodního propolisu

Zdraví prospěšné účinky včelího produktu s názvem propolis znalo již...

Bachovy květové esence

Za otce a zakladatele Bachových květových esencí je po...

CBD Svět

Většina z nás se určitě během svého života setkalo...

Jak pečovat o zuby, aby byly zdravé a krásné?

Všichni touží mít zdravé, krásné bílé zuby, ale ne...