Jaké parfémy vybírat v zimě?

Date:

I když by se mohlo zdát, že se pozornost tvůrců i milovníků parfémů zaměřuje především na teplejší měsíce, nenechme se mýlit. Podzim i zima jsou ve světě vůní stejně důležitá a neopomenutelná období.

K plesové sezoně patří okouzlující vůně, které doslova prolomí ledy a zaujmou vaše okolí! Nebo si jednoduše představte pochmurný tmavý mrazivý den, kdy vám parfém projasní náladu, dodá svěžest nebo pomůže se vzpomínáním, jak voní čerstvý sníh v bílém tichu či jak se lesknou ledové krystalky nasvícené sluncem.Příroda se mění a odívá do překrásných různorodých barev a okouzluje nás svými vůněmi. Pomaloučku se chystá k odpočinku, ale u nás to tak nemusí být. Začíná období zábavy, tance, společnosti a setkávání se s přáteli. Tak proč se neinspirovat některou z našich vůní? Otevřete svá srdce a nechte do nich vklouznout vůni pOdzimu s nádechem vanilky, orientu, medu a tajemna. Příroda se mění, nebojte se změny také a sáhněte spíše po těžších a výraznějších vůních.

Jaké parfémy vybírat v zimě

Zdůrazněte se!
Při přípravě na slavnostní večerní události se nebojte smyslnějších odstínů. Kdy jindy než teď vychutnávat intenzivnější vůně, orientální nádechy a hluboké delikátní květinové esence, jež zahřejí i v pořádném mrazu! Nyní je ta pravá doba pro těžší slavnostní odéry pudru, vanilky, medu, vzácných dřev, sladkého exotického ovoce a koření, vytvářející smyslná a erotizující dílka. Stranou nezůstávají ani Vánoce s typickou náladou v odstínech skořice, hřebíčku, vybraných koření a citrusů, především mandarinky a pomeranče. Dobrá vůně někdy funguje jako druhý svetr – v hávu kořenitých ingrediencí zahřeje nejprve na duši a pak i na těle. Ovšem nezapomeňte, hloubku těžších zimních vůní je občas dobré mírnit zlatým pravidlem, že méně je někdy více.

Do víru večera.
Kandidátů na vaši slavnostní vůni je nepřeberně. Pokud pátráte v řadách osvědčené klasiky s orientálními nádechy, nabízí se gardénie, pivoňky, pomeranče a ambra nebo elixír vanilky, hřebíčku, kmínu, lékořice a pižma v parfému. Svůj sexappeal nebezpečně vzbudíte po kombinaci vanilka/ovoce parfémem. Klenotem večera, ceněným především zralými elegantními ženami pohybujícími se v exkluzivním prostředí, je orientálněkořeněná inspirace. Ani pánské vůně nestojí stranou – svou atraktivitu zvýšíte velmi smyslnou a mužnou vůní s pepřově-citrusovou vůni.

Pro každý den
Ne vždy je nutné vůní okouzlovat davy, většinou si prostě chcete zpříjemnit den a být sami sebou. Hodně oblíbenou zimní vůní je také smyslný mix citronových lístků, cedru, svěžího zeleného čaje a květin. Na rozhodného, ale kultivovaného muže čekají dřevitá a hodně výrazná vůně, bylinkově-kořenitá vůně nebo jemnější vůně. Chladně i sladce tajemná královna Zima je k nám velmi štědrá. Prožijte i vy příjemné chvíle ve slavnostním světě zimních vůní!

Autor: Parfemista.cz

 

Předchozí článek
Další článek
magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Vyzkoušejte blahodárné účinky přírodního propolisu

Zdraví prospěšné účinky včelího produktu s názvem propolis znalo již...

Probuďte svou krásu!

Jarní probuzení vaší pleti nemusí být zrovna příjemné. S přibývajícím...

Bachovy květové esence

Za otce a zakladatele Bachových květových esencí je po...

CBD Svět

Většina z nás se určitě během svého života setkalo...