Jasná odpověď od hvězd

Date:

Astrologie je považována především za nástroj poznání sebe sama. Nicméně existuje astrologická technika, která má ryze praktické využití. Horoskopy otázek vám poskytnou konkrétní, spolehlivé a jasné odpovědi na nejrůznější otázky.

Horoskopům otázek se věnuje horární astrologie, která byla v minulosti jednou z nejvíce užívaných metod v praxi mnoha známých astrologů. Techniku nejvíce proslavil jeden ze světově nejznámějších astrologů, William Lilly. Přestože nejvýraznějšímu zájmu se horární astrologie těšila zejména v 8. a 17. století, dodnes má v astrologii svoje nezastupitelné místo.

Chvíle, kdy je položena otázka, není náhodná. Vše je ve Vesmíru propojené a konstelace okamžiku, kdy je astrologovi položena otázka, v sobě ukrývají i odpověď. Jedná se o velmi praktickou metodu, na kterou se můžete obracet v nejrůznějších životních situacích.

Horoskop otázky lze vyhodnotit velmi rychle a to odkudkoli přes internet. Můžete se ptát na svoje vztahy, práci, peníze, rodinu, školu atd. Nejvhodnější otázky jsou takové, na které lze odpovědět ano či ne. V danou chvíli je možné řešit pouze jednu otázku, další dotaz je možné klást s odstupem několika dní.

Existuje ovšem více doporučení, jak dotaz hvězdám co nejlépe položit. Mezi časté otázky, které jsou pokládány hvězdám, patří například: „Dám se s XY dohromady?“, „Líbím se mu?“, „Mohu dané osobě důvěřovat?“, „Získám práci?“ či třeba „Dostanu peníze z práce?“

Horární astrologie umožňuje poodhalit budoucnost či pochopit, co se děje mezi dvěma lidmi. Nabízí nám ujištění a zorientování v situaci. Jedná se o fascinující techniku s velmi starými kořeny, která je jako stavěná do současné rychlé moderní doby.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Vyzkoušejte blahodárné účinky přírodního propolisu

Zdraví prospěšné účinky včelího produktu s názvem propolis znalo již...

Probuďte svou krásu!

Jarní probuzení vaší pleti nemusí být zrovna příjemné. S přibývajícím...

Bachovy květové esence

Za otce a zakladatele Bachových květových esencí je po...

CBD Svět

Většina z nás se určitě během svého života setkalo...