Kam pro překrásné zásnubní a snubní prsteny?

Date:

Snad každý z nás se v životě dostane do stádia, kdy se chce usadit se stálým partnerem. Postavit si dům a mít děti. Potom už k tomu neodmyslitelně patří i zásnuby a sňatek. Pro většinu z nás jde o jedinečný zážitek a není proto divu, že si jej snažíme co nejlépe zorganizovat a do snubních prstenů se snažíme dobře investovat.

Pokud muž chce udělat náležitý dojem na svoji partnerku, měl by zásnubní prsten vybrat pečlivě. Prsteny.com vyrábějí kromě těchto prstenů také zásnubní. Jsou pečlivě vyráběni tradiční výrobou a to ručně. Díky tomu mají prsteny dlouhou životnost. K tvorbě šperků je používáno nejen tradiční zlato a stříbro, ale rovněž další kovy, jako například platinu nebo titan. V poslední době je velmi moderní používání bílého zlata, ke kterému se velmi hodí brilianty a také drahé kameny.

Prsteny si můžete vybrat s různými typy kamínků od základního zirkonu po briliant. Pokud si však budete přát kámen jiných rozměrů než jsou ve standardní nabídce, je možné je dle domluvy napasovat na Vámi vybraný prsten. Prsten, který si vyberete bude vyhotoven zhruba do 3 týdnů.

U snubních prstenů je cena zobrazována za jeden pár. Vyrábějí se z kombinovaného, bílého, červeného, bílého a žlutého zlata. Lze si také vybrat zda s matným či lesklým povrchem. Nabídku certifikovaných diamantů od 0,30 ct výše řeší JL ŠPERK Jakub Linger individuálně. Jestli máte zájem o pravdu originální zásnubní prstýnky, můžete si vybrat z možných variant prstenů, kamenů a také povrchů. Všechny prsteny vyrobené v této firmě mají svoji značku na každém svém výrobku.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Jak poznat a pít tequilu

Češi jsou vyznavači tradice i nových chutí. Proto se...

Jak na rozvod dohodou

Jak na rozvod dohodou? Rychlý přehled v nesporném rozvodu...

Jak se stát sexy kočkou v bikinách?

Být krásná a „šik“ do plavek. Která z žen...

Jak zhubnout 20kg – rychle, zdravě a chutně?

V srpnu roku 2019 jsem si položil dvě otázky:...