Pořiďte si salón pro krásu

Date:

Snad většina moderních žen v dnešní době rádo o sebe pečuje. Pochopitelně se dnes rozmáhají různé salóny kosmetické a nehtové studia. Jestli nevíte čím se živit a máte kladný vztah ke kráse, naskýtá se Vám zajímavá možnost otevřít si nehtový či kosmetický salón.

{openxad 1}

Pro kosmetické a kadeřnické salóny nabízí kosmetická lehátka, křesla, taburety, lampy s lupou, sterilizační autoklávy, infrasauny, kadeřnické mycí boxy, přístroje pro kavitační peeling a spoustu dalšího vybavení salónů.

Bewoman.cz je obchod zaměřený na distribuci a prodej nehtové kosmetiky Bewoman a vybavení salónů. Proto je to jeden z nejvhodnějších partnerů při vybavování Vašeho profesionálního salónu. Sehnat z potřebného vybavení můžete například: kosmetické lehátka popř. taburety, lampy s lupou atd. Z kosmetických přístrojů se Vám nepravděpodobněji bude hodit Diamantová Mikrodermabraze + Mezoterapie 6v1 BN-E6, Diamantová Mikrodermabraze 2v1 BN-08A, stroj na permanentní make-up Permanentní make-up BH-503, Zařízení pro elektrostimulaci BR-333A.

Pokud si přejete mít útulný, hezký salón a budete se zajímat také o pohodlí Vašich zákaznic při podstupování jejich procedur je dobré myslet na jejich soukromí. Proto doporučujeme zakoupit k tomu určené paravány či zástěny. Látkový paraván jednodílný se stříbrnou konstrukcí by mohl být ten praví pro vykouzlení útulného místa ve Vašem salónu. Dále z nábytku si můžete vybírat přímo ze široké škály kosmetických stolků či odkladačů, které Vám vypomohou k tomu, aby jste měli vše podstatné vždy po ruce a nemuseli jste pro nic zbytečně někam běhat.

V neposlední řadě budete potřebovat k provozu salónu ještě mimojité drobnější pomůcky k dané činnosti, jako například pomocné tekutiny na nehty, odmašťovače, odlakovače, cleanery. V této již zmíněné kategorii to můžou být zejména: pomocné tekutiny na nehty, primery na nehty, cleanery, odmašťovače, odlakovače, dezinfekce určené na plochy a nástroje, dezinfekce na ruce.

Budete-li chtít poskytovat také masáže teplými kameny vřele doporučujeme si pořídit přímo sadu ohřívače a 36 kamenů.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Vyzkoušejte blahodárné účinky přírodního propolisu

Zdraví prospěšné účinky včelího produktu s názvem propolis znalo již...

Probuďte svou krásu!

Jarní probuzení vaší pleti nemusí být zrovna příjemné. S přibývajícím...

Bachovy květové esence

Za otce a zakladatele Bachových květových esencí je po...

CBD Svět

Většina z nás se určitě během svého života setkalo...