Náramek? Luxusní módní doplněk!

Date:

Milujeme je všichni. Bez náramku bychom byli jako nazí. Něco by nám chybělo, život by nebyl tak úplně neplněný! A když je nejhůř, poslouží ženám i gumička do vlasů. Ale takhle to přece nemusíte řešit!

Nosit šperky je přirozené jako lidstvo samo. Dáváme tím najevo svůj styl. Jaké náramky vybrat a jak je sladit? To se dozvíte v tomhle článku.

Náramky nemusíme nosit od určitého věku, i naše děti si rády na ruce hrají s korálkovým náramkem anebo cukrovým náramkem, který sní. To samé platí i u našich babiček, protože s náramkem nikdy nezestárneš! Dědečkové raději preferují hodinky, které jsou vážnější. Věk není překážkou pro nošení stylových doplňků!

Lámete si hlavu, kam si vzít jaký náramek? Je to až nesmyslně prosté! Do společnosti, jako divadlo, svatby, oslavy nebo i na červený koberec si vezměte spíše stříbrný nebo zlatý náramek, ideálně se stejným náhrdelníkem a náušnicemi. A všude jinde je to jen a jen na vás a na vašem osobitém stylu.

 

Náramky pro muže

Pánové nic nezkazí koženými náramky od značky Tommy Hilfiger, které se hodí pro každodenní nošení, ale i na sport. Vybírat si můžete nejen z různých barev, ale taky ze složitě zaplétaných vzorů. Zde záleží, jak moc si potrpíte na detaily. Můžete tak volit od těch jednodušších kousků, až po nesmírně propracované náramky.

 

Pokud chcete něco méně mainstreamového, nepřehlédněte kožené náramky od značky Sector. Do společnosti také, ale zvažte, jestli se hodí k vašemu saku a košili. Pokud byste dokázali svůj kožený náramek sladit se svým páskem, módní policie by vám nemohla vytknout ani Ň!

Pokud nejste fanouškem kožených řemínků, nevadí. Značka Sector na vás myslela a připravila pro vás nespočet druhů stříbrných náramků. Podle vašich preferencí si tak můžete vybrat ze složitěji tvarovaných náramků, až po jednodušší, ale ne zase moc jednoduchých, protože na ruce musí být náramek vidět. Měl by podtrhovat svaly na vašem předloktí a zároveň i vaše drsné ruce.

 

Náramky pro ženy

Dámy zde mají větší možnosti. Hlavně proto, že mají více druhů šatů, ke kterým nechtějí nosit běžné náramky. Anebo ano?

 

Stříbrný náramek není tak vyzývavý, ale přesto si získal srdce mnohých žen. A proč? Protože ho můžete nosit snad ke všemu. Díky univerzální stříbrné barvě a jemnějšímu zdobení slouží opravdu jako jemný doplněk. Jemné rysy podtrhnou náramky od značky Cluse, které jsou doplněny jemným zdobením. Jsou to tedy spíše klasické stříbrné náramky, které ve své šperkovnici neztratíte.

Milovníci Daniela Wellingtona ocení minimalistický design stříbrného náramku, který je navržen pro vaši spokojenost.

Pokud chcete opravdu něco nadčasového, nepřehlédněte stříbrné náramky od značky Tommy Hilfiger, která nabízí různorodé styly náramků. Od korálkových náramků, které potěší hlavně ženy, co si libují v pin-up stylu, přes náramky zdobené krystalky, které ocení hlavně dominantnější ženy, které touží po neustálé pozornosti, až po složitější pletené náramky, které skvěle pasují k šatům jednoduchého střihu.

 

Nelíbí se vám stříbrný náramek, ale vyhledáváte něco tradičního? Tak to přesně pro vás jsou zlaté náramky. Tommy Hilfiger a Cluse mysleli i na vás a vytvořili kolekce ve zlaté barvě. Zlaté náramky jsou taky univerzální, ale skvěle vynikají na opálené kůži. A kdy jindy budete opálenější, než v létě? Proto nečekejte a vyberte si zlatý náramek, který bude vašim vděčným doplňkem. Nejlépe zlatou barvu sladíte s černou barvou, ale znalci ví, že i fialová se zlatou lahodí našim očím. Skvěle se hodí i k bílým šatům všech střihů, které perfektně zvýrazní vaše opálení.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Vyzkoušejte blahodárné účinky přírodního propolisu

Zdraví prospěšné účinky včelího produktu s názvem propolis znalo již...

Probuďte svou krásu!

Jarní probuzení vaší pleti nemusí být zrovna příjemné. S přibývajícím...

Bachovy květové esence

Za otce a zakladatele Bachových květových esencí je po...

CBD Svět

Většina z nás se určitě během svého života setkalo...