Nejkrásnější vzpomínka na svatbu? Přece fotka!

Date:

Začíná nám období krásného počasí a příjemnějších teplot. Většina z nás kdo patří mezi ty šťastné a plánuje na letošní rok svatbu, by si měli rozmyslet několik základních bodů ze svatebního dne. Patří mezi ně zejména místo konání obřadu a hostiny.

Dále šaty, květiny, kapelu a v neposlední řadě fotograf a kameraman, který nám zajistí, že se na svatbu budeme moct podívat kdykoliv znovu. Protože spousta věcí nám v tom shonu může uniknout. Můžete být příjemně překvapeni, co všechno uvidíte nakonec na fotkách. Pro nevěsty je příjemné i decentní retušování její osoby na výsledných fotografiích.

V dnešní době je široký výběr různých balíčků od různých fotografů. Je dobré si vybrat zkušeného fotografa s kvalitní fototechnikou. Nejlépe se podívat na jeho práci z předešlých svateb. Co jsem si všimla, většina lidí si neuvědomuje, že na ty nejběžnější fotky, které jsme viděly u našich kamarádek, je potřeba si vyhradit dostatek času. Minimální doba na takové focení je jedna hodina. Pokud přemýšlíte, na jak dlouho si fotografa zaplatit, vždy je lepší mít jej od rána k dispozici. Budete se míň stydět a trošku se otrkáte. Na večerní zábavě je také pohodlnější jej mít k dispozici. Nebudete muset pověřovat nikoho z hostů focením a všichni si budou moci užít zábavu.

Pro moderní fotky jako např. zvěčnění svatebních prstýnků, svatební květiny a také nejdůležitějších momentů z celého dne, je potřeba zvolit opravdu dobrého svatebního fotografa. Pokud hledáte například z Olomouce, tak zadejte do Googlu hledat „svatební fotograf Olomouc“. Jestliže již plánujete svatební den a potřebujete vpasovat minimální čas jednu hodinu do celého svatebního dne, je dobré to směřovat na později odpoledne, kdy už není tak ostré slunce. Pokud jste stydliví, netrénujte žádný umělý úsměv. Většinou nevěsty samy září štěstím na dálku a úsměv netřeba trénovat.

 

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Jak poznat a pít tequilu

Češi jsou vyznavači tradice i nových chutí. Proto se...

Jak na rozvod dohodou

Jak na rozvod dohodou? Rychlý přehled v nesporném rozvodu...

Jak se stát sexy kočkou v bikinách?

Být krásná a „šik“ do plavek. Která z žen...

Jak zhubnout 20kg – rychle, zdravě a chutně?

V srpnu roku 2019 jsem si položil dvě otázky:...