Pusťme jaro do našich šatníků

Date:

„Jaro, jaro kde jsi? Proč už tady nejsi? Zima byla dlouhá, tak se nesmíš loudat!“ Přesně tak začíná text jedné známé a oblíbené písničky a kdy jindy si ji pobrukovat než na přechodu zimy v krásné jaro? Aby však nezůstalo pouze u notových osnov, je potřeba si to pomyslné jaro, které se nám ukáže jistě velmi brzy ve své plné síle, pustit do našich životů naplno.

A kde začít než v našich šatnících? Konečně totiž přichází období, ve kterém můžeme s úlevou odhodit neforemné kabáty, bundy a svetry a nahradit je krásnými, barevnými a lehkými věcmi. A i když se za ta kvanta teplého textilu, dá ledacos schovat, věřím, že v předzvěsti krásného počasí toho nikdo z nás ani na okamžik nelituje.

A co, že by mělo jarní dámské oblečení splňovat? Jako v každém období by i na jaře mělo být především pohodlné, trendy a zkrátka bychom se v něm měli cítit jednoznačně samy sebou a tzv. ve své kůži. Což po nejrůznějších jarních detoxech, očistných rituálech a procházkách venku, není jistě žádný problém. Ať už zvolíte sukni, šaty či dámské džíny, měla byste mít vždy na mysli, že jarní počasí je jak známo rádo vrtkavé a tak v něm není nouze o nejrůznější teplotní výkyvy, dešťové přeháňky a další rozmary. Deštník je tím pádem samozřejmou součástí téměř všech outfitů a zároveň i výbornou ochranou. Trendy kouskem, na který nesmíme zapomenout jsou potom dámská saka, kterými můžete zaujmou doslova na první pohled.

Samozřejmostí při jejich výběru je totiž dokonale padnoucí střih, který umí krásně vykreslit a kopírovat vaši postavu. Stejně jako saka by vám měly sedět jak barvou, střihem i případnými vzory dámské bundy, parky či bombery. Vhodnou a velmi oblíbenou alternativou jsou potom v neposlední řadě také lehké jarní kabáty, pod kterými krásně vyniknou blůzy, košile či veselá barevná trička. Pozornost by neměla chybět i při vybírání obuvi. Právě zde totiž více než kdekoliv jinde musíme dbát vedle krásy na pohodlí samotné. Vaše chodidla vám totiž v tomto směru skutečně nic neodpustí. Váš pomyslný outfit je nyní hotový, stačí jej doplnit vhodnými šperky a jaro může již opravdu zaklepat na naše okna.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Význam barev

Každý z nás má rád jiné barvy a na...

Co by nemělo chybět v jarním šatníku?

Připravujete se na jaro a váš šatník by potřeboval...

Pusťte se do práce na homeoffice s repasovaným počítačem

Také vás dostihl homeoffice? A řešíte, že kromě toho,...