Spodní prádlo pro rok 2011

Date:

Jaké bude dámské spodní prádlo v roce 2011? Jaké trendy si přinese pánské spodní prádlo?
Čeká nás barevná vlna, nebo návrat ke klasickým motivům? Přinášíme Vám žhavé novinky ze světa spodního prádla od internetového obchodu Spodní-prádlo-Leontýna.cz, který ví, co se bude nosit.

Dámské spodní prádloDámské spodní prádlo 2011
Dámské spodní prádlo bude pokračovat ve hře svádění, založené na dokonalosti ženských křivek. Těšit se proto můžeme na čím dál více zdobené podprsenky PUSH-UP, které upoutají na první pohled. Dámské spodní prádlo se bude stále inspirovat historií, především dobou, kdy ženy byly opravdu krásné a obdivované. Na své si přijdou milovníci dívčích 60. let, které inspirovaly střihy spodního prádla i secese, která obohatí dámské spodní prádlo o staré ornamenty.

Z barev dámské spodní prádlo ovládnou opět pastelové barvy, především nejrůznější fialové tóny budou pokračovat v trendech minulého roku. Svůj vliv rozšíří i klasická černá barva, která stále patří k nejvíce erotickým. Společně s červenou dodává spodnímu prádlu temperament a vášeň. Nově se můžeme těšit na tmavě modrou, která se o slovo přihlásí v létě.

 
Pánské spodní prádloPánské spodní prádlo 2011
Pánské spodní prádlo nezůstane pozadu. Velký důraz bude kladen především na kvalitní zpracování a použité materiály. Pánské spodní prádlo však zůstane stále bez zbytečných ozdob, především funkční.

Výjimku tvoří stále populárnější boxerky a slipy s nejrůznějším vtipným potiskem.  Muži se také chtějí líbit a ukázat světu, že svou chloubu neberou zas tak vážně. Mají smysl pro humor a ten my ženy, oceňujeme.

Spodní-prádlo- Leontýna.cz – specialista na Váš sex-appeal

Hledáte-li spodní prádlo, které zvýrazní jen to, co má a ostatní skryje, hledáte-li dámské spodní prádlo plné inspirace a sexappealu, navštivte internetový obchod Spodni-pradlo-Leontyna.cz. Jsme přesvědčeni, že najdete, co hledáte.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Význam barev

Každý z nás má rád jiné barvy a na...

Co by nemělo chybět v jarním šatníku?

Připravujete se na jaro a váš šatník by potřeboval...

Pusťte se do práce na homeoffice s repasovaným počítačem

Také vás dostihl homeoffice? A řešíte, že kromě toho,...