To pravé pro krásné nehty!

Date:

Snad většina z nás by měla ráda své nehty krásné, zdravě vypadající. Bohužel se stává, že naše nehty i přes naši snahu nepřipadají dokonalé. Pokud jdete na nějakou akci, popřípadě pracujete někde mezi lidmi, je dobré nehty mít upravené. Při některých zaměstnáních je těžké je udržovat v upravovaném vzhledu. Lak na nehty se často oprýskává, odlupuje a to co jsme se snažily ozdobit, najednou vypadá mnohem hůře, než kdybychom se na nehty vykašlaly a nelakovaly je vůbec.

Mezi jeden z nejpopulárnějších způsobů jak modelovat své nehty k naprosté dokonalosti patří péče UV gely na nehty. Gelové nehty Bewoman jsou ozdobou každé stylové ženy. Vyzkoušejte si z nabídky kvalitních UV gelů na nehty, gelových nehtů, kterou mohou být ozdobou vašich rukou každý den ať už doma či mezi lidmi.

UV gely se dnes vyrábí v tolika barvách, že si na své přijde každý. Ať už jste extravagantní či se snažíte mít nehty spíše nenápadné – střídmější.

Pokud si potrpíte obzvláště na výživu svých nehtů, můžete vyzkoušet UV gely UV gely na nehty s proteiny a hedvábím. Dále si můžete vybrat z mnoha vůní UV gelů, například: Banán, ananas, ananas, jablko, vanilka a skořice. Jestli rádi oslňujete na společenských akcích a nechcete být schovaní ani potmě, vyzkoušejte gely na nehty typu Night Light. Díky nim půjdete vidět i pod neonovým světlem i v běžném přítmí. Příznivci třpitků si přijdou na své, pokud si zakoupí jeden z UV gelů kategorie Glitter. Mají v nabídce třpitivé gely v barvách – červená, růžová, stříbrná, modrá, fialová, a spousty dalších. Gely typu Wet look, jak už z názvu vypovídá, jsou vzhledově vypadající, jako kdyby nehty byly stále mokré. Pro milovníky barevných variant bude určitě zajímavá nabídka gelů z kategorie Rainbow – duha.

V poslední době jsou hodně zajímavé na tvoření UV gely na 3D modelování. Kdo miluje experimenty a chce být extravagantní, by měl určitě něco takového vyzkoušet.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Vyzkoušejte blahodárné účinky přírodního propolisu

Zdraví prospěšné účinky včelího produktu s názvem propolis znalo již...

Probuďte svou krásu!

Jarní probuzení vaší pleti nemusí být zrovna příjemné. S přibývajícím...

Bachovy květové esence

Za otce a zakladatele Bachových květových esencí je po...

CBD Svět

Většina z nás se určitě během svého života setkalo...