Buďte přirozeně svůdná

Date:

Pryč jsou časy našich babiček, kdy se spodní prádlo úzkostlivě schovávalo pod cudné sukně a kdy móda dámským kalhotkám nepřikládala žádný zvláštní význam.

Dnes si můžeme vybrat kalhotky rozličných střihů, vzorů a barev a výrobci se dokonce doslova předhánějí v extravagantních návrzích. Pro každou denní dobu a situaci si můžete zvolit ten pravý materiál a střih, ať už si vyberete kalhotky s nohavičkou, se sníženým pasem či tanga. Toužíte-li po pohodlí při sportu nebo v horkém létě, sáhnete určitě po termo kalhotkách nebo kalhotkách sportovního střihu z prodyšného materiálu. Potřebujete zpevnit postavu a schovat bříško? Stahující a zpevňující kalhotky se o to postarají za Vás, navíc bezešvé kalhotky jsou ideální pod každé plesové šaty. Váš partner pak jistě ocení svůdné saténové kalhotky, ať už uhrančivě černé či rozverně barevné. Není pravda, že na tomto malém kousku prádla nezáleží – právě naopak. Kalhotky jsou třešničkou na dortu ve Vašem novém image. Dopřejte si pohodlí a udělejte si radost.

Na trhu lze vybírat z velkého množství značek, které se na výrobu spodního prádla specializují. Za dámské spodní prádlo jmenujme například značky Sielei, Naturana, Triola, Axami, Leilieve, Timo. Pánské spodní prádlo zastupují značky Cornette, Andrie, Bellinda nebo Jolidon.  Tento výčet značek není ale v žádném případě úplný. Jak je vidět, nabídka je na našem trhu bohatá.

Krásná i v těhotenství

Těhotné nebo kojící ženy zde najdou velice kvalitní a pohodlné spodní prádlo, které uspokojí určitě každou maminku. V nabídce najdeme též luxusní spodní prádlo, které udělá radost nejen ženě, ale zajisté i jejímu partnerovi. Dámské spodní prádlo je vyrobeno z různých materiálů, takže každá žena si zajisté vybere.

Předchozí článek
Další článek
magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Význam barev

Každý z nás má rád jiné barvy a na...

Co by nemělo chybět v jarním šatníku?

Připravujete se na jaro a váš šatník by potřeboval...

Pusťte se do práce na homeoffice s repasovaným počítačem

Také vás dostihl homeoffice? A řešíte, že kromě toho,...