Obchod.Svět-piva.cz a ISIC.cz

Date:

Studovat se opravdu vyplácí a to nejen díky získání vědomostí, ale jako studenti máte spousty slev a výhod, tak proč je nevyužívat.

Ke spoustě firem, které nabízejí různé slevy a akce pro držitele karet ISIC, IYTIC,ITIC,ALIVE a STAFF Card se přidala další společnost a to Obchod.Svět-piva.cz. Držitelé karet mají možnost získat slevu na výpůjčku výčepního zařízení a na nákup v  obchodě. Sleva se však nevztahuje na nákup přes e-shop. Je podmíněna nákupem v kamenné prodejně, kterou naleznete na ulici Stránského 28, Brno, ale ceny na internetu a v kamenné prodejně jsou zcela totožné.

Není akce, na které by si lidé nedali rádi pivo a právě nyní máte možnost získat 15% slevu na vypůjčení výčepního zařízení. Máte možnost půjčit si nejen celé výčepní zařízení, ale i narážeče či jiné doplňky, které vám scházejí. V nabídce je několik výčepních zařízení, od složitějších typů používaných restauracemi nebo občerstveními až po jednoduší a kompaktnější typy zařízení pro domácí použití, například pro narozeninové oslavy.

Pokud nemáte s výčepním zařízením předešlé zkušenosti, rádi vás zaškolí a vše podrobně ukáží. Na nákup v obchodě máte jako držitelé karty nárok na 10% slevu. Sleva se vztahuje jak na výčepní zařízení, reklamní předměty, tak na nákup originální pivní kosmetiky značek Pivrnec a Beer Traditional Manufaktura. V kamenné prodejně máte také možnost platby platební kartou.

Výběr je opravdu široký a s blížícími se vánocemi i dost originální. Pro muže můžete vybrat například balzám po holení s pivovarskými kvasnicemi a panthenolem. Který má nejen velmi příjemnou vůni, ale navíc zklidňuje pleť a zvláčňuje. I přesto, že pivo je spíše specialitou můžu, pro ženy je nabídka také široká. Můžete zvolit šampóny či kondicionéry, které mají blahodárné účinky na stavbu a strukturu vlasů díky obsahu pivovarských kvasnic. Nebo můžete zvolit pleťovou masku s pivovarskými kvasnicemi a bambuckým máslem, která krásně zvláční a rozzáří vaši unavenou pokožku. Všechny kosmetické výrobky mají příjemnou hořkosladkou vůni, která zaujme svou netradičností.

Pokud máte ve svém okolí pivní nadšence a chcete jim dát originální dárek, i pro vás je několik možností. Vybírat lze z různých značek pivovarů od Staropramenu přes Starobrno po Plzeňský prazdroj. Reklamních předmětů je opravdu nespočet, můžete zakoupit stojánky na pivní tácky, různé tvary a značky otvíráků, podložku pod pivo s podpisem Vladimíra Růžičky či klíčenku nebo peněženku.

Jako velmi originální dárek nebo pozornost může posloužit ohříváček na pivo, který je vyroben z leštěné oceli a pivo máte díky němu vytemperováno za pár minut.

Přijďte se podívat do kamenné prodejny, určitě si vyberete a ještě ušetříte.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Co je to Kratom (Mitragyna Speciosa) ?

Kratom je velmi stará a velmi mocná bylina, latinským...

Nenechte si přerůst dluhy přes hlavu. Oddlužení nemovitosti prodejem vás zachrání před exekutorem

Snadno vzniknou a velmi složitě se řeší. Takové jsou...

Nenechávejte dárky na poslední chvíli, požádejte o pomoc olivy

Moudří říkají, že spěch je špatný rádce, na stranu...