Čtyři důvody proč si dát na zeď samolepící dekorace

Date:

To, že je útulnost bydlení důležitá téměř stejně, jako jeho funkční stránka je pro většinu z nás samozřejmostí. Kde jinde bychom měli načerpat energii a sílu, když ne tam, kde kromě práce a povinností trávíme nejvíce času se svými blízkými. A aby se nám to podařilo na 100% je potřeba náš interiér dotáhnout skutečně až do těch nejmenších detailů.

 

A právě s tím nám můžou skvěle a snadno pomoci samolepící dekorace. Právě ony totiž mohou zajistit to, že naše zdi nebudou jenom čisté a fádní. A pokud navíc nepatříte mezi fanoušky barevných maleb, je pro vás samolepící dekorace tím nejlepším řešením. I když nutno říct, že vypadají skvěle jak na bílém, tak i barevném podkladu a nalepit si je můžete do všech místností svého bytu či domu, ať už je to chodba, kuchyň, ložnice, obývací pokoj nebo koupelna. Vyjímku netvoří ani prostory kanceláří a pracoven. A že je skutečně z čeho vybírat. Přes rostliny, kde jsou v oblibě především stromy, dále přes zvířata, hudbu, dopravní motivy, fantasy až po nejrůznější motta a citáty. Samostatnou kapitolou jsou potom motivy dětské, kde se může jednat o dopravní prostředky, zvířátka, pohádkové postavy či dokonce příšerky.

Co se týká důvodů z nadpisu článku. Jedná se především o již zmíněné zvelebení veškerých obytných či kancelářských prostor, včetně jejich renovace a oživení. Dalším velkým plusem je potom fakt, že veškeré samolepící dekorace na zeď si zvládneme nalepit sami a to téměř na jakýkoliv povrch, včetně vlhkých prostor koupelen. Stejně tak se dají tapety zase lehce odstranit bez poškození povrchu pod nimi. K dispozici máme také bezpočet nejrůznějších kombinací barev, velikostí a tvarů. A neposlední řadě nesmíme zapomenout na rozvíjení kreativity našich dětí, ať už při výběru dekorace nebo jejím samostatným umístěním.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Chlapský ráj v Brně v novém

Chlapský ráj v Brně je tu pro vás již...

Doba zátkovací!

Určitě už jste o ní už slyšeli nebo ji...

4dox, to nejlepší pro naše mazlíčky

4dox, to nejlepší pro naše psiTo, že je pes...

Zdravě a přitom chutně? S produkty Lauben to zvládne každý.

Na podzim loňského roku přišla na náš trh úplně...