Erotická masáž

Date:

V otázkách erotických masáží je stále mnoho otazníků a spoustu z nás vlastně neví, co si pod tímto pojmem představit. Většinu žen napadá ve spojení s erotickou masáží otázka nevěry, mnoho mužů si zas pod tímto názvem představuje užívání sexu s neznámou masérkou. Ani jeden z těchto mýtů ale ve skutečnosti nepředstavuje pravou podstatu této masáže.

Jedná se o erotický zážitek, to v každém případě, ale bez sexu jako takového. Erotickou masáž si může užít jak muž, tak i žena nebo dokonce pár. Jedná se o velmi intimní masáž, která je zakončená vyvrcholením klienta. Ano, je to tak. Správně provedená erotická masáž je skutečně zakončená naším orgasmem a ten nemusí být jen jeden. Naopak se může jednat o mnohonásobné vyvrcholení a to buď spontánní nebo za pomocí ruční stimulace, či u mužů o vyvrcholení mezi ňadra masérky. Je nesmírně důležité, abychom se na erotické masáži cítili dobře, bez výčitek a studu a oddali se tak plně relaxaci a uvolnění. Jelikož se jedná o skutečně intimní masáž a atmosféru, je nutné, abychom se cítili komfortně po všech stránkách. A v tomto případě hrají hlavní roli prostředí, které musí být intimní, s uklidňující hudbou a celkově příjemné. Jedině tak se totiž můžeme erotické masáži oddat naplno a užít si tak všechno, co nám nabízí.

Takové služby nabízí zcela jistě například Infinity SPA – erotická masáž v Praze. Kde si můžeme vybrat jak typ erotické masáže, tak i dívku, která nám ji poskytne. To vše samozřejmě zcela diskrétně a v tom nejlepším prostředí. Mezi nejoblíbenější masáže patří tradiční japonská Nuru či netradiční erotická masáž v mýdlových bublinách. Tyto a další masáže mohou být jak vhodným dárkem, tak i oživením vztahu mezi partnery či inspirací pro náš další erotický život.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Vyzkoušejte blahodárné účinky přírodního propolisu

Zdraví prospěšné účinky včelího produktu s názvem propolis znalo již...

Probuďte svou krásu!

Jarní probuzení vaší pleti nemusí být zrovna příjemné. S přibývajícím...

Bachovy květové esence

Za otce a zakladatele Bachových květových esencí je po...

CBD Svět

Většina z nás se určitě během svého života setkalo...