Galvanická žehlička

Date:

Máte pocit, že Vaše pleť stárne a nemá již potřebnou pružnost jako dřív? Pozorujete na sobě stále větší množství vrásek? Patříte k milovnici solárií a slunečních paprsků vůbec?

Trávíte mnoho času v zakouřeném prostředí nebo jste sama kuřačkou? Pokud ano, máme možná právě pro Vás revoluční metodu v péči o pleť, která zaručí obnovu jejích buněk, navrácení mladistvého vzhledu a především redukci  mimických vrásek.

Ptáte se o čem je řeč? galvanická žehlička na vrásky. galvanická žehlička funguje na bázi elektromagnetického proudění, které při styku s pokožkou vytváří vibrace. To způsobuje, že se z pleti na její povrch dostávají nečistoty, které jsou postupně odstraňovány. Dochází tedy k hloubkovému čištění pleti. Proces elektromagnetického proudění se zkládá ze dvou částí a to z působení červeného a modrého světla. Červené světlo nepomáhá hojení vyrážek a akné, modré světlo blahodárně působí na redukci vrásek.

Galvanická žehličkaTato žehlička na vrásky byla patentována v USA. Při svém zrodu měla velikost menší komody, nyní jsou však žehlička na plet srovnatelné s velikostí depilačního strojku. Současné žehličky na pleť jsou na takové úrovni, že dokáží samy rozpoznat typ pleti a podle toho stanoví intenzitu jejího čištění. Kromě již zmíněného hloubkového vyčištění pleti, se její jednotlivé buňky stimulují k vyšší aktivitě, obnovují se a regenerují se. Zároveň se spouští metabolismus všech vrstev pleti a jejího podkoží.

Použití žehličky na vrásky je vhodné také pro zmírnění a léčbu akné, odstraňování pigmentových skvrn, zlepšuje se prokrvení pleti a v neposlední řadě, jak už název napovídá je mistryní v odstraňování vrásek.
Při použití galvanické žehlička na vrásky je vhodná kombinovat s různými pleťovými krémy, jejichž účinek žehlička na vrásky zvyšuje a zlepšuje jejich vstřebávání do jednotlivých tkání. Ideálně by měly mít pleťové krémy zvýšený obsah hyaluronu. Vidielné výsledky jsou patrné již po desíti minutách jejího používání. Její použití je vhodné pro pleť obličeje, dekoltu či krku.
Pokud chcete udělat radost své babičce, mamince nebo prostě jen sama sobě, neuděláte s galvanickou žehličkou na pleť krok vedle.

 

Předchozí článek
Další článek
magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Vyzkoušejte blahodárné účinky přírodního propolisu

Zdraví prospěšné účinky včelího produktu s názvem propolis znalo již...

Probuďte svou krásu!

Jarní probuzení vaší pleti nemusí být zrovna příjemné. S přibývajícím...

Bachovy květové esence

Za otce a zakladatele Bachových květových esencí je po...

CBD Svět

Většina z nás se určitě během svého života setkalo...