Léčivá tantra

Date:

Když se řekne tantra masáž, většině z nás se pravděpodobně vybaví erotický podtext, popřípadě erotika jako taková. Ale věděli jste, že tantra masáž může může mít i léčivý charakter? A to na celý lidský organismus, tedy jak na stránku fyzickou, tak i na naši psychiku a podvědomí.

Pojďme si tedy říci jaká pozitiva léčivá tantra masáž přináší. Základem této uvolňující masáže je fakt, aby žena přijala své tělo jako takové a naučila se ho milovat. Protože jedině žena, která je sama se sebou spokojená, jak po fyzické, tak i po psychické stránce může být šťastná a zvládat tlak, který je na ni každodenně kladen. Mnozí z nás si s sebou z minulosti neustále nosíme nejrůznější negativní zkušenosti a zážitky, které se snažíme odbourat.

Nemusí se při tom jednat pouze o vlastní traumata. V dnešní době, kdy nám jsou neustále předkládány modelky s perfektní figurou a pletí, není až tak složité přimět cílové skupiny k zamyšlení nad zdokonalením vlastního já. Ale proč zdokonalovat něco, co už samo o sobě dokonalé je? Stačí  se nad tím pouze zamyslet. Právě směru může mít tantra masáž blahodárný vliv na naší mysl a tělo.

Mezi další pozitiva léčivé tantra masáže patří také její jakýsi až detoxikační účinek na náš organismus. Může totiž zcela nahradit psychickou závislost na přísunu nikotinu či alkoholu. Vždyť endorfiny se dají uvolnit i příjemnějším a především zdravějším způsobem než jsou již zmíněné návykové látky. A stačí k tomu jen velmi málo. Uvolnit se a nechat negativní myšlenky plynout pryč z našeho podvědomí.
Uvidíte, že série jemných doteků a hlazení bude mít nezkonale pozitivní vliv na celé tělo a mysl.

Předchozí článek
Další článek
magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Vyzkoušejte blahodárné účinky přírodního propolisu

Zdraví prospěšné účinky včelího produktu s názvem propolis znalo již...

Probuďte svou krásu!

Jarní probuzení vaší pleti nemusí být zrovna příjemné. S přibývajícím...

Bachovy květové esence

Za otce a zakladatele Bachových květových esencí je po...

CBD Svět

Většina z nás se určitě během svého života setkalo...