Jak se bydlí na Praze 4?

Date:

Jak se bydlí na Praze 4? Nový developerský projekt Rezidence Hadovitá bude stát za to!

Poptávka po bydlení v Praze momentálně výrazně převyšuje nabídku, ale i tak máte reálnou šanci, že se vám podaří “ukořistit” bydlení, které bude stát za to. Budete-li důslední a nepodceníte-li všechna důležitá kritéria, odměnou vám budiž vysněný byt v prestižní lokalitě.

Chcete konkrétní tip? Pokud si ještě nějaký ten pátek počkáte, budete si moct vybrat z nabídky nových bytů ve zbrusu novém developerském projektu Rezidence Hadovitá. Vyroste v městské části Praha 4 a nabídne klidně zázemí nedaleko rušného centra.

 

 

Za komplexem tří budov pod názvem Rezidence Hadovitá stojí známý developer Metrostav Development, který má na kontě nespočet úspěšných projektu. Nabídne celkem 76 nových bytových jednotek a ateliérů, o jejichž vizuální podobu se postarali odborníci z Arx Studia. Museli se vypořádat s nelehkým úkolem – navrhnout stavbu, která by přirozeně kopírovala svažitý terén a navzdory svěžímu architektonickému kabátu příliš nevybočovala ze stávajícího prostředí. Nemožné? Architektům se to povedlo a při pohledu na vizualizace je jasné, že byty na prodej v Praze 4 budou velmi rychle rozprodány.

 

Proč rezidence dostala přízvisko “hadovitá”? Přítomností plazů to samozřejmě není. Budovy se jmenují po stejnojmenné ulici, kterou se do nich vstupuje. V každém případě jde o atraktivní adresu s velmi dobrou občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností do ostatních částí metropole. Budoucí obyvatelé to nebudou mít daleko k lékaři, do obchodu ani do školky či školy.

 

 

Byty Praha 4 jsou dobrou volbou pro každého, kdo touží po komfortním, a přitom cenově dostupném bydlení v příjemné lokalitě. Jen několik minut pěšky se nachází oblíbený Baarův park s multifunkčním hřištěm a autem či MHD se lze rychle dostat do Kunratického lesa. Na své si tak přijdou nejen milovníci městského života, ale i lidé, kteří volný čas rádi tráví v přírodě.

 

Aktuality můžete sledovat na www.rezidencehadovita.cz.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Chlapský ráj v Brně v novém

Chlapský ráj v Brně je tu pro vás již...

Doba zátkovací!

Určitě už jste o ní už slyšeli nebo ji...

4dox, to nejlepší pro naše mazlíčky

4dox, to nejlepší pro naše psiTo, že je pes...

Zdravě a přitom chutně? S produkty Lauben to zvládne každý.

Na podzim loňského roku přišla na náš trh úplně...