Nouze o kvalitní byty v Praze – máme několik tipů!

Date:

Počet obyvatel hlavního města se každý rok zvyšuje. Lidé sem míří za lepším platem, více příležitostmi a za celkovým vyšším standardem života. Je to i váš cíl? Vybrali jste si Prahu za domov a hledáte bydlení? Je-li pro vás důležitá kvalita, máme několik tipů. Moc dlouho se ale nerozmýšlejte, protože opravdu kvalitních bytů je v Praze málo!

Jak si správně vybrat?

Na začátku hledání musí stát vaše potřeby. Je důležité vědět, co chcete. Začít byste měla výběrem lokality a velikostí bytu. Pro vícečlenné rodiny se hodí byty 3+kk a 4+kk, které nabízí dostatek prostoru pro všechny. S jedním dítětem se to dá zvládnout i v 2+kk. Co se týče lokality, všímejte si hlavně bezpečnosti. Zajímat vám musí dojezdová vzdálenost do práce, přítomnost školy či školky pro děti, vzdálenost od přírody, možnosti nakupování a kulturního vyžití.

Žádané lokality a aktuální nabídka

Mezi velmi žádané patří byty Praha 10. V této lokalitě vznikl projekt Nad Přehradou s nabídkou 141 nových bytů. K mání jsou zde i luxusní mezonety. Místo je jako stvořené právě pro mladé rodiny s dětmi, které chtějí žít aktivním městským životem a současně si chtějí užívat pohody a klid.

 

 

Populární jsou také byty Praha 9 z projektu Prosek Park X. Jedná se o komplex několika bytových domů, mezi kterými byly vytvořeny příjemné klidové zóny. Stále ještě je v prodeji několik bytů malých i velkých. Nenechte si šanci uniknout.

 

Finance na prvním místě!

Než se začnete o prodej bytů v Praze aktivně zajímat a domlouvat si prohlídky, zamyslete se nad vaší finanční situací. I nové byty se sice dají sehnat levně, ovšem hypoteční úvěr by pro vás nikdy neměl být zátěží. Zajděte do banky a nechte si vypracovat nabídku. Budete mít jasno v tom, kolik si můžete půjčit a za jakých podmínek a podle toho se zodpovědně rozhodnout. Doporučujeme si přečíst ještě tento článek. Nabízí rady, jak při vyřizování hypotéky postupovat.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Chlapský ráj v Brně v novém

Chlapský ráj v Brně je tu pro vás již...

Doba zátkovací!

Určitě už jste o ní už slyšeli nebo ji...

4dox, to nejlepší pro naše mazlíčky

4dox, to nejlepší pro naše psiTo, že je pes...

Zdravě a přitom chutně? S produkty Lauben to zvládne každý.

Na podzim loňského roku přišla na náš trh úplně...