Re.Bruns – SPOJUJE NÁS LÁSKA KE ZVÍŘATŮM

Date:

Pejskaři všech zemí spojte své síly. Dnes Vám představíme velice zajímavý projekt, za kterým stojí Victoria Židková milovnice zvířat a pejskařka, která stále nemohla najít pro svého pejska ,,to pravé,, a proto se rozhodla začít s vlastní výrobou obojků a kšírů pro kamarády. Má ráda přírodu a proto jsou produkty pouze z vysoce kvalitních materiálů a z recyklovaných látek.

Při výrobě dbáme na vysokou kvalitu a precizní práci výhradně českých švadlen, které je šijí s láskou… Pojďme a prohlídněte si její dokonalé produkty na Re.Bruns. Dnes máte jedinečkou možnost stát u zrodu nové značky vytvářenou láskou. Samozřejmě s láskou a nadšením by to pouze nešlo. Každý začínající projekt si žádá nemalé peníze a proto se můžete díky HitHit.cz stát součástí a pomoci rozjet projekt Re.Bruns.

Hithit.cz je portál věnující se v současnosti velmi populárnímu crowdfundingovému financování různých typů projektů. HitHit.cz se zaměřuje především na kreativní projekty s nápadem, ale nedostatkem financí mohou prostřednictvím tohoto portálu získávat prostředky od lidí, které jejich nápad zaujme.

Proto neseďte doma na zadku a zapojte se a podpořením projektu nákupem odměny na HITHITU.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Chlapský ráj v Brně v novém

Chlapský ráj v Brně je tu pro vás již...

Doba zátkovací!

Určitě už jste o ní už slyšeli nebo ji...

4dox, to nejlepší pro naše mazlíčky

4dox, to nejlepší pro naše psiTo, že je pes...

Zdravě a přitom chutně? S produkty Lauben to zvládne každý.

Na podzim loňského roku přišla na náš trh úplně...