Samsonite kufry – tradiční kvalita na Vaši dovolenou

Date:

Snad každý zná kufry Samsonite. Jsou vlastně synonymem kufrů. V nejedné zemi se místo slova kufr užívá „my Samsonite“.

Tato velmi kvalitní a cenově dostupná zavazadla Vám umožní velice bezpečně a pohodlně cestovat, aniž byste se museli obávat o svůj náklad a také o výdrž svého kufru. Samsonite kufry právě vynikají nade všemi svojí precizní kvalitou a odolností. Vydrží snadno i hrubší zacházení letištního personálu i pohyb po automatických zavazadlových systémech. A navíc, do Samsonite kufru se Vám jen tak někdo nezvaný nedostane.

Vzhled Samsonite kufrů
To je kapitola sama pro sebe. Elegance a vkusnost Samsonite kufrů a všech jejich ostatních zavazadel je již pověstná. Čisté linky i tvary, elegantní barvy a všem známé logo „Samsonite“ dokonale ladí a hodí se jak na dovolenou s dětmi, tak na obchodní cestu. S nimi určitě neuděláte ostudu ani v té nejvyšší společnosti.

Odolnost Samsonite kufrů

Na tom firma Samsonite pracuje již dlouhá léta a vždy patřily kufry Samsonite k těm, které toho opravdu hodně vydrží. Ne jako kufry od našich asijských přátel na tržnici. Přepravní, respektive manipulační kolečka snadno odolají i delší jízdě třeba po dlažebních kostkách.
Tažné madlo vždy a spolehlivě funguje a je dostatečně pevné a do ruky pohodlné. Skelet je vždy z vysoce odolného materiálu, na kterém není vidět každý škrábanec a všechna zapínání či zámky jsou trvale funkční a bezpečnostně dořešené. Zamykání kufrů Samsonite vždy splňuje vysoký stupeň odolnosti proti všem zlodějíčkům.

Trvanlivost kufrů Samsonite

S kvalitou je samozřejmě spojena i spolehlivost kufrů samsonite. Můžete si být jistí, že Vám vydrží opravdu dlouhá léta. Kufry Samsonite se stanou Vaším doprovodem na cestách, na kterého se můžete spolehnout.
Nikoli jako levné kufry, které už při cestě na dovolenou jeví známky opotřebení, jedno kolečko cestou letadlem odpadlo a madlo nejde buď vysunout anebo zasunout. Nehledě na zapínání, takže s sebou pro jistotu na každou dovolenou vozíte lepicí pásku, pro případ nouze. Toto ale nebudete muset řešit s kufry Samsonite to si můžete být jistí. Teprve s nimi je dovolená odpočinek a ne expedice, kdy neustále musíte něco zachraňovat.
Chcete-li si opravdu své cestování  užít, spolehněte se na kufry Samsonite. Lepší a cenově dostupnější jen velmi těžko naleznete. O nich nepochybujte.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Význam barev

Každý z nás má rád jiné barvy a na...

Co by nemělo chybět v jarním šatníku?

Připravujete se na jaro a váš šatník by potřeboval...

Pusťte se do práce na homeoffice s repasovaným počítačem

Také vás dostihl homeoffice? A řešíte, že kromě toho,...