Sportem do plavek!

Date:

Milé dámy, určitě jste si stačily povšimnout nádherného počasí a stoupajících teplot. Jediné co nám to napovídá je, že již brzy budeme nuceny odhazovat své krycí vrstvy. Vrstvy, které skovávají pozůstatky z Vánoc a dlouhé zimy. Jako obvykle se většina z nás pozastaví nad tím, jestli jsme na to dostatečně připraveny. Z největší pravděpodobností nejsme připraveny a řešíme to na poslední chvíli. Nezbývá nám než začít na své postavě začít pracovat a to rychle.

Bohužel nestačí jen omezit naše stravovací návky a celý jídelníček. Pokud se donutíme sportovat ať už venku formou běhu či v nějakém fitku. Nejlepší je si cvičení zpestřit novým dámským sportovním oblečením, ať máme větší chuť se trápit na rotopedu a jiných sportovních strojích, které nám napomůžou k menším konfečním velikostem.

Na jaře začínáme opět nosit naše nejoblíbenější legíny. Byly pár předchozích let v módě a pro svoji geniálnost tomu není ani letos jinak. Dají se koupit jak sportovní legíny, tak i takové univerzální, které se dají zvolit k jakémukoliv outfitu. Už máme na výběr hned z několika nejrůznějších střihů a materiálů. Každopádně pod slovem legíny si můžeme vždycky představit maximální pohodlí. Kdo nosí legíny, jen těžko se vrací do nepohodlných riflí. Naštěstí pro nás se dnes legíny nosí na jakoukoliv příležitost. Nejnovějším trendem jsou sportovní legíny na všechny možné aktivity.

Pokud ještě nemáte dostatečnou zásobu topů a triček, měly byste se co nejdříve rozmyslet, jaký styl a barvy budete volit. To, co dobře sloužilo k nošení vloni už nemusí být vhodné letos. Nezapomínejme na to, zvolit co nejrůznější barvy a střihy, ať máme možnost kombinovat naše ouftiti. Navíc nás tím pádem jen tak něco neomrzí. Většina z nás má své oblíbené dámské trička, na které nedáme dopustit. Nicméně je dobré svůj šatník pravidelně osvěžovat a udělat si radost.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Význam barev

Každý z nás má rád jiné barvy a na...

Co by nemělo chybět v jarním šatníku?

Připravujete se na jaro a váš šatník by potřeboval...

Pusťte se do práce na homeoffice s repasovaným počítačem

Také vás dostihl homeoffice? A řešíte, že kromě toho,...