Biofotonová terapie

Date:

Moderní doba s sebou nese nespočet pozitiv, o kterých si předešlé generace mohly nechat jen pomyslně zdát. Můžeme dnes říct bez obav své názory, jezdit na dovolenou kam se nám zlíbí a obklopovat se věcmi, které nám dělají radost a máme je rádi.

Abychom však na tyto všechny radosti dosáhli, je samozřejmě nutné si na ně vydělat a tak se stává, že některým z nás zkrátka 24 hodin, který má den nestačí. Dostáváme se tak velmi snadno do stresových situací a potom stačí skutečně malý impuls k tomu, aby nám naše tělo dalo jednoznačný signál, že takto už dál fungovat nemůže.

Toto jsou přesně ty případy, kdy se v lepším případě cítíme unavení, nevýkonní, vrací se nám nachlazení a další nemoci. Může to však vést k daleko horším následkům, kdy ve výsledku naše tělo bojuje s chronickými nemocemi, které se mnohdy nedaří za žádnou cenu dostat pod kontrolu. A to se netýká pouze nás dospělých, ale mnohem častěji začíná stres ničit životy i našich dětí, které jsou ke svému okolí ještě daleko vnímavější a tím pádem případný neúspěch nesou stejně špatně, ne-li hůř jako dospělý člověk.

V těchto případech může být velmi účinným řešením využití biofonové terapie. Biofotonová terapie se zakládá na léčbě světelnou komunikací za pomocí biofotonů, jak už její název sám napovídá. Biofotony jsou potom vlastně drobné emise světla, které vypouští každý živý organismus včetně člověka a to více než v množství 100 000 impulsů za sekundu. Tato terapie se děje za pomocí přístroje Chiren, který vděčí za svůj objev Johanu Boswinkelovi. Lidské tělo je natolik inteligentní, že samo vyšle signál a napoví tak přístroji, kde se klíčový problém nachází a může jej tak začít za pomoci biofotonů ihned řešit. Nejprve se na těle však musí ošetřit jizvy, aby mohla energie volně plynout a léčit. Dále se integruje energie hlavy a těla, zvolí se vhodná léčba a čeká se na odpověď organismu, zda je tělu prospěšná. Nakonec se udělají opět testy, aby se její úspěšnost ověřila. Tato terapie je potom vhodná opakovat alespoň 5x, při čemž mezi první a druhou návštěvou je interval 4 – 5 dní, mezi ostatními potom 5 – 7 dní. Před zahájením terapie je také vhodné vyplnit krátký dotazník, který terapeuta lépe seznámí s potížemi, které se budou řešit. Terapie je určena jak pro děti, mladé lidi, tak i pro seniory.

Pokud tedy vyzkoušíte biofotonou terapii, určitě nebudete litovat. Pomůže vám totiž od bolestí hlavy, závratí, vyčerpanosti a nevýkonnosti. Pomoci však může taky od chronických onemocnění kloubů a pohybového aparátu, zažívání a mnoho dalšího. A navíc jako málo která terapie nemá žádné nežádoucí účinky.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Co je to Kratom (Mitragyna Speciosa) ?

Kratom je velmi stará a velmi mocná bylina, latinským...

Nenechte si přerůst dluhy přes hlavu. Oddlužení nemovitosti prodejem vás zachrání před exekutorem

Snadno vzniknou a velmi složitě se řeší. Takové jsou...

Nenechávejte dárky na poslední chvíli, požádejte o pomoc olivy

Moudří říkají, že spěch je špatný rádce, na stranu...