Co je to Kratom (Mitragyna Speciosa) ?

Date:

Kratom je velmi stará a velmi mocná bylina, latinským názvem Mitragyna Speciosa, (vlastně je to až 25 metrů vysoký strom) pocházející z Indočíny a jihovýchodní Asie . Domorodí obyvatelé tento strom používají již stovky let při boji s horečkou, průjmem, úplavicí, nebo při silných bolestech.

Listy ze stromů buďto žvýkají nebo z nich melou prášek, který pijou třeba jako čaj. Jak na lidi kratom působí ? Dodá jím energii, sílu a pozvedne náladu. Po užití kratomového čaje máte chuť do jakékoliv práce ! Tím myslím i práce, nebo takové činnosti, které vás běžně nebaví a přímo ji nesnášíte. Je to třeba mytí nádobí, luxování domu, úklid bytu a další. To co jsem nyní popsal je pouze jedna ze stránek kratomu. Ona je, ale i druhá strana. Co tím myslím ? Mitragyna Speciosa ( kratom ) působí v menších dávkách jako stimulant. To znamená, že zmizí únava a přidá se k tomu dobrá nálada a chuť pracovat.

Pokud si však připravíte silnější kratomový čaj, účinky jsou zcela jiné !!!

Pokud užijete vyšší množství, pak můžete ulehnout do své milované postele, nebo se usadit do svého oblíbeného křesla a za velice příjemného stavu můžete odpočívat a relaxovat po náročném dni v práci. Je více než jasné, že se i k této bylině musíte chovat s největší úctou a nezačít jí zneužívat ve velkém množství, protože pak by se k vám Mitragyna otočila zády. Na začátek by jste si měli o Mitragyně přečíst co nejvíce informací, aby jste pochopili jak funguje. Pokud tedy chcete získat co nejvíce informací o tom co je kratom ? jaké jsou jeho účinky, jak jej správně užívat, jak ho správně připravit, jaké má kratom účinné látky, jaké jsou jeho druhy a barvy, nebo jaké jsou zdravotní rizika spojené s jeho užíváním, názory pravidelných uživatelů a mnoho dalšího, navštivte v tuto chvíli největší infoweb o kratomu www.kouzelnykratom.cz. Kratom je nyní v České a Slovenské republice zcela legální, obávám se však, že díky lobby velkých farmaceutických firem bude brzy zakázán.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Nenechte si přerůst dluhy přes hlavu. Oddlužení nemovitosti prodejem vás zachrání před exekutorem

Snadno vzniknou a velmi složitě se řeší. Takové jsou...

Nenechávejte dárky na poslední chvíli, požádejte o pomoc olivy

Moudří říkají, že spěch je špatný rádce, na stranu...

Likvidace společností a firem

Každý, kdo si zakládá vlastní firmu má jasnou vizi...