Čištění koberců Brno strojovou metodou

Date:

Po babičce jsem zdědila krásný byt v Brně a v něm spoustu drobností a památek na prarodiče. Jedním z těchto pokladů byl krásný koberec s orientálním vzorem, který si pamatuji z dětství. Jako děti jsme jezdily prstem po vláknech koberce a „vykreslovaly“ květiny a ornamenty.

 

Dlouho jsem se rozhodovala zda zašlý a špinavý koberec vyhodit, či ne. Přece jenom už měl tzv. své za sebou. Protože nebyl zničený od molů a osnova se zdála být v pořádku, rozhodla jsem se dát mu ještě šanci. Oslovila jsem firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se zabývá čištěním koberců Brno. Tuto firmu jsem si vybrala náhodně bez doporučení, pouze na základě kladných recenzí na internetu. Především mě oslovilo, že ručí za své zaměstnance, kteří jsou bezúhonní a pracují u firmy řadu let, mají tedy i značné zkušenosti. Objednávku a domluvení termínu jsem provedla telefonicky. Za několik dní u mě zazvonili dva pracovníci a dali se do práce. Nejprve kotoučovým strojem vyčistili celou plochu koberce. Tam kde byla špína zašlapaná, zastavili stroj a nechali rotovat kartáč déle. Na koberci poté zůstaly chomáčky bílé pěny, které druhý pracovník vysál výkonným vysavačem téměř do sucha. Zaměstnanci úklidové firmy pracovali velice rychle, ale důkladně. Po vyčištění koberec získal zpět své jasné barvy a narovnala se kobercová vlákna. Navíc je koberec díky použitému dezinfekčnímu prostředku bez roztočů, alergenů a nepříjemných pachů. Byla jsem velice překvapena, jak koberec prokoukl. Nyní je můj „nový“ koberec krásnou dominantou obývacího pokoje.

S realizací a profesionálním přístupem úklidové firmy jsem byla velice spokojená. Služby firmy A SERVIS LIPKA můžu vřele doporučit čištění koberců Brno. Vynaložené finanční prostředky dosáhly pouze zlomku ceny nového koberce a navíc mi zůstala krásná vzpomínka na babičku.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Chlapský ráj v Brně v novém

Chlapský ráj v Brně je tu pro vás již...

Doba zátkovací!

Určitě už jste o ní už slyšeli nebo ji...

4dox, to nejlepší pro naše mazlíčky

4dox, to nejlepší pro naše psiTo, že je pes...

Zdravě a přitom chutně? S produkty Lauben to zvládne každý.

Na podzim loňského roku přišla na náš trh úplně...