Dámské a pánské kabelky

Date:

Jistě mi dáte za pravdu, že nic nevypoví o povaze, náladě a společenském postavení ženy více než její kabelka. A co teprve její obsah, o tom ale až později.

 

Dámská kabelka

V dnešní době, kdy na nás útočí reklama ze všech medií, ať už je to televize, rádio či tisk a snaží se nás nabádat k tomu, abychom si kupovali kabelky těch nejlepších jmen a kvalit, se může zdát být těžké až zdánlivě nemožné se chtít v tomto začarovaném kruhu zorientovat.

Jak tedy postupovat při výběru nové kabelky správně a nekoupit pomyslného zajíce v pytli? Univerzální rada, jak si vybrat tu správnou kabelku právě pro Vás zřejmě neexistuje. Stačí se však řídit svým vnitřním instinktem a spoléhat na vlastní vkus a především se nenechat za každou cenu ovlivnit aktuálními trendy, i když nás samozřejmě mohou v mnohém inspirovat, zaujmout a mnohdy i pobavit. Ale řekněme si upřímně, proč nosit tu příšernou růžovou taštičku pod paží, když se s ní necítíte dobře a raději by jste ji přenechala své pětileté dcerce, protože se k ní hodí daleko lépe než k Vám? Takových případů bychom mohli nastřádat jistě více než dost, ale pojďme raději k příjemnějším věcem.

Dobře zvolená kabelka Vám zcela jistě zvládne oživit jinak nudný kostýmek, který nosíte na pracovní porady, a který nemáte zrovna v lásce. Naprosto spolehlivě dodá šmrnc a luxusnější vzhled například obyčejnému outfitu, stávající ho z  džín a mírně obnošeného svetru.

Ve výběru nové kabelky by jste měla věnovat pozornost také tomu, jak je kabelka vevnitř velká a kolik má „úložného prostoru“ pro Vaše nezbytnosti, které v ní hodláte nosit. Většina žen neopustí domov bez několika nezbytností. Patří sem například klíče, mobilní telefon, diář, zrcátko, parfém, dioptrické či sluneční brýle, léky proti bolesti a mnoho dalších. Myslíte, že Vám všechny tyto věci do Vašeho nově vyhlédnutého psaníčka nevejdou? Ne? Tak není o čem přemýšlet a zkuste se třeba poohlédnout na vedlejší stojan po větší kabelce.

Co dodat na závěr? Snad jen, ať je pro Vás výběr nového doplňku vždy radostí a přináší Vám co největší potěšení. Vždyť vyplavení endorfinů do těla při nákupu nové kabelky má blahodárné účinky, jak na psychickou, tak i na fyzickou stránku našeho JÁ.

 

 

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Co je to Kratom (Mitragyna Speciosa) ?

Kratom je velmi stará a velmi mocná bylina, latinským...

Nenechte si přerůst dluhy přes hlavu. Oddlužení nemovitosti prodejem vás zachrání před exekutorem

Snadno vzniknou a velmi složitě se řeší. Takové jsou...

Nenechávejte dárky na poslední chvíli, požádejte o pomoc olivy

Moudří říkají, že spěch je špatný rádce, na stranu...