Dárky pro všechny muže

Date:

Jistě víte, že v každém muži je duše kluka, a proto v každém věku ocení dárek, který mu přinese zábavu a skvělý zážitek.

Jak ale vybrat v široké nabídce ten pravý dárek? Máme pro vás pár tipů na dárky, které se budou vašim mužům líbit, ať už sháníte dárek pro syna, manžela nebo dědečka.

1. Pro partnera

Hledáte dárek pro vašeho manžela nebo přítele? Co takhle spojit originální dárek s malou dovolenou a vyrazit na víkend pro dva? Užijete si báječných pár dní spolu. Navíc si můžete vybrat, jestli strávíte romantický víkend v zámeckém prostředí, wellness víkend plný relaxace nebo budete myslet hlavně na partnera a vyrazíte na pivní víkend do pivovaru.

Jestli je váš drahý fanda do aut a rád přičichne k adrenalinu, dopřejte mu zážitek v legendárním autě Hummer. Jízdu v milionovém autě, a navíc v takovém terénním skvostu, jako je Hummer, ocení každý muž.

 

2. Pro syna

Věnujte dobrodružství! Bungee jumping na Zvíkovském mostě je vyhlášeným zážitkem mezi adrenalinovými nadšenci. Seskok je i přes své zdání naprosto bezpečný a o účastníky se starají zkušení instruktoři.

Než si váš syn vydělá na jeho vlastní sporťák, dopřejte mu zažít pocit, jaké to je ho řídit. A to rovnou ve velkém stylu – za volantem světoznámého vozu Ferrari.

 

3. Pro bratra

Skvělý zážitek, který ovšem vyžaduje trošku odvahy, je akrobatický let malým letadlem. Pokud víte, že se obdarovaný nebojí a lákají ho vzrušující zážitky, máte vybráno. Létá se v různých lokalitách a letadlech, dokonce můžete věnovat netradiční akrobatický let větroněm.

Oblíbený vtipný dárek je pasení ovcí v Beskydech. Účastník vyfasuje nezbytné propriety, jako je klobouk či pastevecká svačina, a na celý den se stane pasáčkem stáda ovcí. Skvělá netradiční relaxace pro všechny upracované ajťáky a obchodní zástupce!

 

4. Pro tatínka

Ať už váš tatínek hraje golf pravidelně nebo nikdy nedržel golfovou hůl v ruce, určitě ho potěšíte golfovým víkendem. Pár dní s volným vstupem na green nebo s výukou golfu stráví v luxusním golfovém resortu s možností využití wellness zóny.

Dalším tipem na zajímavý dárek je vyhlídkový let. Vybrat můžete let balonem, letadlem, větroněm nebo třeba vrtulníkem. Lokalitu a termín letu si může obdarovaný vybrat sám podle chuti a časových možností.

 

5. Pro dědečka

I pro dědečka můžete pořídit skvělý zážitkový dárek. Jistě se mu bude líbit v pivních lázních, kde si užije příjemnou pivní koupel a k tomu si dá skvělé místní pivo. Co říkáte?

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Co je to Kratom (Mitragyna Speciosa) ?

Kratom je velmi stará a velmi mocná bylina, latinským...

Nenechte si přerůst dluhy přes hlavu. Oddlužení nemovitosti prodejem vás zachrání před exekutorem

Snadno vzniknou a velmi složitě se řeší. Takové jsou...

Nenechávejte dárky na poslední chvíli, požádejte o pomoc olivy

Moudří říkají, že spěch je špatný rádce, na stranu...