Jarní květiny a kytice online

Date:

Každá žena má bezpochyby ráda květiny a to nejen řezané ale také na zahrádce, nebo v květináči. Teď v březnu, kdy přichází jaro, se v květinářstvích začínají objevovat různé jarní květiny, které jsou během zimy nedostupné. Proto pokud někdo slaví narozeniny, jmeniny nebo jiné výročí v tuto dobu, může se těšit na krásné jarní květiny, které rozsvítí celý byt.

Tématem našeho článku budou jarní řezané květiny a kytice, jarní floristické trendy a také kytice online.

V zimě byly oblíbené zejména kytice v tlumených barvách jako například chryzantémy, karafiáty nebo samozřejmě celoročně oblíbené růže zejména v červené barvě. Nyní nastává období, kdy květiny hrají zářivějšími barvami, různobarevnými kombinacemi a mezi květinami hrají prim zejména tulipány nebo narcisy.

Květiny na objednávku

Trendy pro letošní rok se od jiných let liší, proto pokud si květiny nebudeme aranžovat sami, ale zamluvíme si květiny na objednávku, měly by splňovat letošní trendy. Letos jsou v oblibě kytice takové, kde méně je více. Nechte si v květinovém studiu uvázat kytici, kde bude pouze pár druhů květin a barevná kombinace by měla být tón v tónu. Jaro je také ve znamení zelené barvy, vše začíná růst, louky se začínají zelenat, a proto je i kytice ve váze by měla být doplněna o nějakou tu zeleň.

Dle květinové odbornice paní Nováčkové ze studia Daniela Fleur se letošním jarním hitem stane experimentování s barvami, texturou a také vůní. Samozřejmostí je také klasika, která je stále oblíbená v kterémkoli období. Mezi klasiku patří neodmyslitelně růže, frézie, gerbery a to vše ve veselých barvách. Důležitá je také jedinečnost každé kytice.

 

Rozvoz kytic

Tak nyní, kdy jsme si řekli, jaké jsou letošní jarní trendy, stačí zajít do některého květinářství a nechat si uvázat kytici. Nemáte na to čas? To vůbec nevadí, protože v dnešní době se na internetu nachází spousta online květinářství, která nabízejí rozvoz kytic až k rukám obdarovaného člověka. Jak takový rozvoz kytic funguje? Je to naprosto jednoduché, vyberete si květinářství, které rozvoz květin nabízí, poté si vyberete kytici, zadáte údaje o platbě a komu a kdy má být kytice online doručena.

A to je vše, potom co je kytice zaplacena, ji květinářky uváží a předají kurýrovi, který spolehlivě a také diskrétně doručí kytici na místo doručení a jen do rukou dotyčné osoby. Tento způsob darování kytic se stává stále více oblíbený zejména ve velkých městech jako je Praha nebo Brno, ale stále více se online květinářství začínají uplatňovat i v menších městech, kde je o tuto službu také zájem.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Chlapský ráj v Brně v novém

Chlapský ráj v Brně je tu pro vás již...

Doba zátkovací!

Určitě už jste o ní už slyšeli nebo ji...

4dox, to nejlepší pro naše mazlíčky

4dox, to nejlepší pro naše psiTo, že je pes...

Zdravě a přitom chutně? S produkty Lauben to zvládne každý.

Na podzim loňského roku přišla na náš trh úplně...