Největší radost udělá dárek, který vyrobíte sami! Letos třeba u HappyFoto.

Date:

Fotodárek? To není vůbec špatný nápad, když máte v počítači nebo v telefonu dost pěkných fotografií, které by udělaly radost někomu blízkému. Fotodárek je skvělý dárek! Nemusíte pro něj nikam do obchodu, zvládnete ho vytvořit doma u počítače. Bojíte se, že to nestihnete? Tak raději hned začněte. Doba zpracování objednávky u HappyFoto jsou tři pracovní dny.

Maminku určitě potěšíte fotoknihou. Větší, menší, nebo ta úplně nejmenší. Nejmenší fotoknížku může nosit třeba na klíčích. A vždycky, když ji otevře, vzpomene si na vás.

Foto kniha

Babičce můžete vyrobit skleněné hodiny s fotkou celé rodiny. Bude určitě ráda, že vás má každý den všechny pěkně na očích! Vždycky, když bude chtít vědět, kolik je hodin, podívá se na vás.

Skleněné hodiny

Tatínkovi by to chtělo něco originálního. Co třeba rum? Ale ne jen tak nějaký obyčejný rum, ale rum s etiketou, podle které pozná, že je tenhle dárek jen pro něj. Jestli rád jezdí na vodu, určitě ocení Kapitánský rum.

Originální etikety

Dědečkovi můžete darovat třeba pivní korbel. Vytvořit ho není tak složité, jako když vyrábíte fotoknihu, protože na tenhle půllitr vám stačí jen jedna jediná fotka.

Korbel

I dětem můžete vyrobit z jejich fotografií dárek. Třeba puzzle. Podle věku dítěte můžete zvolit i obtížnost – od 12 až do 1000 dílků! A když původní fotografii nebudou znát, určitě jim dá zabrat sestavit pěkný obrázek.

Puzzle

U HappyFoto určitě najdete dárek pro každého. Ceník a více informací najdete na www.happyfoto.cz

Předchozí článek
Další článek
magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Co je to Kratom (Mitragyna Speciosa) ?

Kratom je velmi stará a velmi mocná bylina, latinským...

Nenechte si přerůst dluhy přes hlavu. Oddlužení nemovitosti prodejem vás zachrání před exekutorem

Snadno vzniknou a velmi složitě se řeší. Takové jsou...

Nenechávejte dárky na poslední chvíli, požádejte o pomoc olivy

Moudří říkají, že spěch je špatný rádce, na stranu...