Originální kontaktní čočky

Date:

Máte nějakou vrozenou zrakovou vadu? Pokud oceníte pohodlí a nebo Vás neláká nosit dioptrické brýle, jsou ideální kontaktní čočky. Jejich nošení má celou řadu výhod. Například Vás neomezují při vykonávání sportu či zaměstnání.

Nenarušují Váš design. Pokud potřebujete jen občas být bez brýlí, tak můžete střídat buď čočky nebo dioptrické brýle. Pokud nevíte jak se kontaktní čočky používají, nehledejte v tom příliž velké složitosti. Základem je pořídit si roztok na nakládání čoček a kontaktní čočky samotné. Jejich aplikaci se naučíte velice rychle. Umyjete si ruce, vyndáte čočku z roztoku a opatrně nasadíte na panenku. Zamrkáte a to samé zopakujete i na druhém oku. Jejich snímání je velice podobné. Důležité je však dodržovat dobu nošení dle návodu. Není dobré je nechávat na očích déle než doporučovanou dobu.

Můžete si vybrat z několika variant. Podle doby nošení. Cenově se liší od těch co mají kratší možnou dobu užívání po ty co vydrží nejdéle. Můžete zakoupit až tříměsíční. Momentálně je asi největší a užitečnou novinkou například čočka vyvinuta i na noční nošení.

Dále si můžete pořídit barevné kontaktní čočky v několika barevných variantách. A to dioptrické nebo nedioptrické jen na efekt. Díky nim si můžete jednoduše změnit barvu očí na Vaši vysněnou barvu. Například pokud máte modré oči, můžete si jednoduše vyzkoušet, jak by Vám slušely zelené či hnědé oči. Pokud jste blond a dáte si hnědé oči může to být velmi výrazná změna.

Chcete podtrhnout svoji osobnost pomocí originálního vzhledu? Jeden z nejoriginálnějších způsobů můžou být crazy kontaktní čočky. Můžete si vybrat či mají být vybaveny dioptriemi či nikoliv. Což je v podstatě podobné jako s brýlemi. Chcete mít oči v barvě smajilíka či stejné jako má had? Určitě nic originálnějšího nenajdete a při chůzi po ulici se neztratíte.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Co je to Kratom (Mitragyna Speciosa) ?

Kratom je velmi stará a velmi mocná bylina, latinským...

Nenechte si přerůst dluhy přes hlavu. Oddlužení nemovitosti prodejem vás zachrání před exekutorem

Snadno vzniknou a velmi složitě se řeší. Takové jsou...

Nenechávejte dárky na poslední chvíli, požádejte o pomoc olivy

Moudří říkají, že spěch je špatný rádce, na stranu...