Plastová okna a bezpečnost

Date:

Proč je bezpečnost oken tak důležitá? Cesta zlodějů vede podle statistik ve více než 80% případů přes okno a terasové dveře a ne jak se mylně předpokládá, přes domovní či bytové dveře.

V poslední době se začínají lidé zamýšlet nad tím, jak nejvíce ochránit svůj majetek a znepříjemnit tak vniknutí nežádaných hostů do svého obydlí. Společnost FenStar® přišla na trh prostřednictvím svého obchodního zastoupení, do kterého patří také společnost PROFIPLAST, spol. s r.o. s produktem FenStar´Safety. FenStar´Safety je plastové okno zabezpečené pomocí kliky s integrovaným alarmem Teo´Tronic® a 4-mi i.S. bezpečnostními zavíracími body.

Bezpečnostní klika s alarmem

Okenní klika Teo´Tronic® s integrovaným alarmem je aktivní 24 hodin denně – bez kódování, bez nutnosti napojení na elektrickou síť a bez jakékoliv další údržby. Klika je napájena z baterií. Integrovaný alarm se aktivuje spínačem umístěným pod krytem kliky. Po násilném otevření okna (rozbití skla, vypáčení křídla) začne klika vydávat hlasitý zvuk a upozorní tak na zloděje.

U oken FenStar´Safety jsou běžné rámové zavírací díly kování vyměněny za i.S. bezpečnostní rámové uzávěry. Tyto uzávěry spolu se standardně dodávanými i.S. inteligentními bezpečnostními čepy, zvýší odolnost proti vypáčení křídla.

Říkáte si, že tyto prvky nedovedou zastavit nevítané hosty? Podle statistik RAL institutu kvality zámků a stavebního kování (zdroj BKA) je 68% vniknutí vedeno přes vypáčení okenního křídla.

Jak se vloupání provádí?

Jak se vloupání provádí?

Kudy je vloupání provedeno?

Kudy je vloupání provedeno?

Proto nebuďte lhostejní ke svému majetku a snažte se minimalizovat rizika vniknutí nežádoucích návštěv. Kontaktujte ještě dnes kvalifikovaného prodejce plastových oken společnost PROFIPLAST, spol. s r.o. se sídlem v Brně na ulici Vranovská 38. www.profiplast.eu

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Chlapský ráj v Brně v novém

Chlapský ráj v Brně je tu pro vás již...

Doba zátkovací!

Určitě už jste o ní už slyšeli nebo ji...

4dox, to nejlepší pro naše mazlíčky

4dox, to nejlepší pro naše psiTo, že je pes...

Zdravě a přitom chutně? S produkty Lauben to zvládne každý.

Na podzim loňského roku přišla na náš trh úplně...