Relaxace v srdci přírody

Date:

Kdo z nás by neměl rád společné dovolené, víkendy a nejrůznější pobyty s rodinou nebo našimi blízkými přáteli? Možná si říkáte, že do dovolené a léta je přeci jen daleko, nicméně není potřeba čekat další půlrok. Na menší dovolenou či prodloužený víkend můžete vyrazit téměř hned a zároveň i starosti s dalekou cestou můžete také vypustit z hlavy. Za odpočinkem přece není nutné cestovat stovky či tisíce kilometrů, naopak mnohdy máme ty největší krásy doslova za rohem. A kam jinam vyrazit než na krásné a majestátní hory.

I když se na první dojem může zdát, že pobyt na horách znamená pouze turistiku, lyžování a žádný odpočinek, opak může být pravdou. I takové ubytování v Krkonoších, tedy v srdci našich největších a pro mnoho z nás nejkrásnějších hor, kromě sportovních aktivit nabízí mnoho relaxování a odpočinku. Protože tak, jako vždy a všude platí to, že jak si vše naplánujeme a uděláme, tak to i máme. Tudíž kromě aktivit sportovních, nabízí krkonošské ubytování neméně relaxace, wellness zážitků či masáží a koupelí. A co si budeme nalhávat, takovému pohledu z vířivky či sauny na majestátní hory či malebná údolí, může konkurovat jen málo co.

Pokud vás nelákají zrovna Krkonoše nebo z jakéhokoliv jiného důvodu chcete jet jinam, vyzkoušejte apartmány Jizerské hory. Oproti našemu největšímu národnímu parku, si zde můžete užít více klidu a méně turistiského ruchu. Ale stejně jako v Krkonoších si zde přijdete na své, jak po stránce wellness pobytů, tak po stránce sportovní. Vzít si s sebou můžete v letních měsících kolo a v zimních zase lyže, běžky či snowboard. Samozřejmostí jsou také pěší výlety a procházky a odpoledne či večer si za odměnu můžete zarelaxovat v sauně, na masáži či při jiné aktivitě, kterou wellness pobyty nabízejí.

Předchozí článek
Další článek
magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Význam barev

Každý z nás má rád jiné barvy a na...

Co by nemělo chybět v jarním šatníku?

Připravujete se na jaro a váš šatník by potřeboval...

Pusťte se do práce na homeoffice s repasovaným počítačem

Také vás dostihl homeoffice? A řešíte, že kromě toho,...