Bytový textil Dante

Date:

Ať už bydlíme v novém bytě či domku nebo jsme si svoje vysněné bydlení právě zrekonstruovali, řešíme všichni jedno společné téma. A to, jak svoje obydlí doladit k pomyslné dokonalosti. Bez doplňků, které dělají naše byty a domy skutečnými domovy, si to totiž většina z nás dokáže představit jenom velmi těžko.

Samozřejmostí také je, že tyto bytové doplňky, zejména potom bytový textil, dokáží i s našim stávajícím bydlením udělat mnohdy hotové zázraky. Stačí je jenom dobře prokombinovat se stávajícím nábytkem a vybavením samotným.

Jedním takovým zástupcem, který může na útulnosti skutečně jedině přidat, jsou bezesporu záclony. Trend, kdy se většina okenních výplní zbavovala záclon je ta tam a záclony jako takové opět zažívají velký návrat, pokud z našich domácností vůbec kdy odešly. Máloco totiž napomůže strohosti oken a celkovému nezabydlenému dojmu jako právě ony. Volit zde můžeme nejen ze široké palety vzorů, výšivek a designů, ale také mezi záclonami na metráž případně mezi kusovými. Výhoda kusových záclon je především ta, že ji prostě a jednoduše můžeme na okno pověsit rovnou. Oblíbenou doplňkovou službou jsou potom našití řasících stuh, případně jejich obšití pokrajích například krajkou či jiným ukončovacím prvkem.

Další důležitou věcí, která mimochodem úzce souvisí i s našim odpočinkem a spánkem, je výběr vhodného ložního povlečení. V tomto případě bychom měli vybírat opravdu pečlivě a to zejména v tom, z jakého materiálu je povlečení zhotoveno. Měl by být samozřejmě příjemný, aby se nám v něm dobře spalo a naše tělo tak bylo připraveno na další náročný den. Volit můžeme například mezi hladkou bavlnou, luxusním bavlněným saténem či krepem, který je zase skvělý a nenáročný na údržbu. Pozornost bychom měli věnovat také jeho designu, který by měl krásně zapadat do celého konceptu ložnice či pokoje. Nedílnou součástí dětských pokojů jsou potom povlečení s jejich oblíbenými hrdiny, se kterými se bude usínat a budit jedna radost.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Chlapský ráj v Brně v novém

Chlapský ráj v Brně je tu pro vás již...

Doba zátkovací!

Určitě už jste o ní už slyšeli nebo ji...

4dox, to nejlepší pro naše mazlíčky

4dox, to nejlepší pro naše psiTo, že je pes...

Zdravě a přitom chutně? S produkty Lauben to zvládne každý.

Na podzim loňského roku přišla na náš trh úplně...