Úklid domácnosti

Date:

Znáte méně oblíbenou činnost, než jakou představuje úklid domácnosti? Samozřejmě se mezi námi najdou lidé, které úklid možná i baví či je uklidňuje nebo jim zkrátka a dobře nevadí, ale i tak je více než jasné, že se uklízení asi nebude řadit mezi top 10 aktivit, které chceme ve svém volném čase dělat.

Nicméně se určitě shodneme taky na tom, že se jedná o nutnou věc, bez které naše domácnosti dlouhou dobu nevydrží. Jak tedy takovou situaci co nejlépe vyřešit? Správně. Není nic jednoduššího než si pozvat paní na úklid, která nám s touto činností snadno a rychle pomůže.

Ty tam jsou doby, kdy si takovou službu mohli dovolit pouze ti movitější z nás. Stejně tak bychom měli vyvrátit mýty o tom, že je ostuda nestihnout si svůj byt či dům uklidit sami. Zkrátka a dobře zaplatit si někoho, kdo nám s tímto problémem pomůže, je dnes už úplně normální a běžně dostupná služba, která se těší čím dál větší oblibě. Například na webových stránkách www.vyluxuj.cz si můžete vybrat paní na úklid bez úklidové firmy a rozhodnout se můžete na základě jejích referencí od zákazníků, kteří již mají s jejím úklidem zkušenosti, případně podle krátkého popisku, který si píše každá paní na úklid ke svému profilu sama.

Do formuláře zadáte město, ve kterém bydlíte – např. úklid Praha a hned uvidíte, kdo a za jakou cenu ve vašem okolí úklidové služby nabízí. Kromě úklidu domácností v bytech či domech, zde lze samozřejmě objednat i úklid kancelářských prostor. V rámci členského programu nebo na větší úklidy potom existuje možnost objednat si libovolné množství paní na úklid nezávisle na sobě. Kromě úklidu jako takového můžete využít i poptávku na mytí okem či žehlení a samozřejmě také zahradnické služby.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Chlapský ráj v Brně v novém

Chlapský ráj v Brně je tu pro vás již...

Doba zátkovací!

Určitě už jste o ní už slyšeli nebo ji...

4dox, to nejlepší pro naše mazlíčky

4dox, to nejlepší pro naše psiTo, že je pes...

Zdravě a přitom chutně? S produkty Lauben to zvládne každý.

Na podzim loňského roku přišla na náš trh úplně...