Vackov na Žižkově láká na nové bydlení, nastěhování je možné už v roce 2021

Date:

Hledáte bydlení pro rodinu, ale nechce se vám dlouho čekat? V rámci developerského projektu Na Vackově se právě dokončují byty, které budou připravené k nastěhování už v první polovině roku 2021. Oblast horního Žižkova je navíc velmi lukrativní vzhledem k perfektní dopravní dostupnosti městskou dopravou a v okolí se nachází veškerá občanská a sociální vybavenost. K tomu je bytový komplex jen na dohled od rozlehlého parku. Co víc si přát? Vybrat si z katalogu!

 

Praha 3 láká

Třetí pražská část prošla velmi intenzivním rozvojem infrastruktury. Kde jsou ty doby, kdy byl Žižkov vykřičenou a lehce opovrhovanou čtvrtí. Z této éry zůstala jen svébytná kultura, která umožňuje zábavu v některém z mnoha klubů. Po večerech lze také zajít do divadla, na koncert do Atria, případně zajít na zajímavý film do kina Aero. Nové byty na Praze 3 tak nabízí svým příštím majitelům nepřeberné možnosti kulturního vyžití.

Ba ani sportovní nadšenci se nebudou nudit, protože Praha 3 je také nejzelenější ze všech pražských čtvrtí a ve všech svých parcích umožňuje jezdit na kolech nebo kolečkových bruslích. V parcích jsou také různá sportoviště, volejbalová nebo frisbee hřiště, nechybí ani pikniková místa.

Vackov – vaše nová adresa

Právě v horní části Žižkova, které nikdo neřekne jinak než Vackov, se právě dokončuje další etapa výstavby projektu Na Vackově, tentokrát podél ulice Malešická. Ta navazuje na předešlé etapy v ulicích Rixdorfská, Olgy Havlové a Na Vackově, tvoří tak ucelený celek nabízející veškerý komfort metropolitního bydlení. Celkem se jedná o 5 objektů, ve kterých se nachází 342 bytů, nebytových prostor a ateliérů. Byty jsou o dispozicích od 1+kk po 5+kk, většina je včetně balkonu nebo lodžie. V posledních patrech si noví majitelé užijí posezení na střešní terase, naopak ti v přízemí mohou pěstovat čerstvé bylinky do salátu na předzahrádce.

Ideální bydlení pro rodinu

Proč stěhovat rodinu do satelitu, když bydlení v Praze pro rodiny je ideální na Vackově? Architekti ze studia MS Architekti si dali záležet, aby byty poskytovaly svým obyvatelům maximum denního světla při využití veškeré plochy jednotky. Navíc jsou budovy členité a nepřesahují 12 pater, aby bylo zajištěno všem dostatek soukromí. Rodina také docení možnost uskladnění sezónních a sportovních věcí ve sklepní kóji, která přináleží k bytu. Auto je možné zaparkovat do bezpečí garážového stání, které lze k bytu dokoupit. Byty z prvních třech objektů budou připravené k nastěhování v první polovině roku 2021, z dalších 2 budov ve druhém pololetí roku 2021.

 

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Chlapský ráj v Brně v novém

Chlapský ráj v Brně je tu pro vás již...

Doba zátkovací!

Určitě už jste o ní už slyšeli nebo ji...

4dox, to nejlepší pro naše mazlíčky

4dox, to nejlepší pro naše psiTo, že je pes...

Zdravě a přitom chutně? S produkty Lauben to zvládne každý.

Na podzim loňského roku přišla na náš trh úplně...