Když se řekne dotace EU

Date:

Získávají dotace pro firmy. Dvě podnikatelky z Prahy rozjely oceňovaný projekt

Když se řekne dotace EU, většině lidí se vybaví silnice a železnice, popřípadě tzv. Kotlíkové dotace, které získávají lidé na výměnu starých kotlů za ekologické. Ve skutečnosti ale cílí podstatná část dotací do firem a státní správy. A právě těmto subjektům se rozhodly pomáhat zakladatelky společnosti MIDA Consulting.

Za vedením společnosti získávající dotace EU především pro střední a velké společnosti stojí dvě zakladatelky. Společně v roce 2013 vybudovaly firmu, která dodnes pomáhá firmám získávat a spravovat dotace. Jejich prezentace v roce 2014 vyhrála 1. místo v soutěži WEBTOP100 v oboru Obchod a služby B2B. Do dnešních dnů úspěšně získaly dotaci pro více než stovku firem.

Investiční pobídky a dotace EU

Úkolem společnosti MIDA Consulting je poskytovat dotační poradenství a získávat dotace EU či investiční pobídky pro společnosti, které se rozhodnou v České republice vybudovat nové či rozšířit stávající aktivity.

Naším cílem je vytvořit si s klientem dlouhodobý vztah založený na vzájemné důvěře, poznat jeho dlouhodobé podnikatelské plány a mít tak možnost adekvátně reagovat na vhodné příležitosti pro rozvoj jeho podnikání. Při spolupráci volíme vždy individuální přístup a důraz na kvalitu služeb.

V souvislosti s aktuálním programovacím obdobím 2014-2020 pomohla MIDA Consulting zajistit dotace EU pro celou řadu společností. Ty tak mohly více investovat, rozvinout své podnikání, zaměstnat nové pracovníky a odměňovat je. Společnost zároveň sleduje aktuální vývoj v oblasti dotací a informuje o něm na svých stránkách všechny, kteří mají o oblast dotací zájem.

Pokud znáte firmu, která uvažuje o rozšíření podnikání pomocí dotace EU, obraťte se na specialistky z MIDA Consulting, které pomohou zařídit vše potřebné pro úspěšné splnění žádosti.

magazin

Nové příběhy

Další články autora
DOPORUČUJEME

Horoskopy na měsíc Květen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Květen 2023 z pohledu astrologie a...

Co je to Kratom (Mitragyna Speciosa) ?

Kratom je velmi stará a velmi mocná bylina, latinským...

Nenechte si přerůst dluhy přes hlavu. Oddlužení nemovitosti prodejem vás zachrání před exekutorem

Snadno vzniknou a velmi složitě se řeší. Takové jsou...

Nenechávejte dárky na poslední chvíli, požádejte o pomoc olivy

Moudří říkají, že spěch je špatný rádce, na stranu...